ODALARIMIZ

Anasayfa / Hakkımızda / Odalarımız

Hizmetlerimiz
  • Sabah Kahvaltısı
  • Sınırsız Wifi - İnternet
  • Sörf Merkezine 50 metre
  • Halk Plajına 100 metre
  • Otopark
  • *Alaçatıya Ulaşım - Geri Alma
  • *Havaalanı Karşılama
  • *Sabah 8 - Akşam 12 Yemek
Bizden Haberler
YAZ
2013
2013 yazına Sörf Okulumuzla giriyoruz.
21-24
TEMMUZ
Alaçatı Sörf Festivali için rezervasyon fırsatları.
30 Yılı Aşan "Alaçatı Klasiği" Çark Pansiyon Alaçatı

Çark Pansiyon

Tesisin siz değerli konuklarına tatiliniz boyunca doyasıya keyif ve konforu hissettiren hizmetleri bulunmaktadır.Sörf Okulu

Dünyaca ünlü Milli Sörfçümüz Bora KOZANOĞLU pansiyonumuz sınırları içerisinde 2013 yılı itibari ile yeni sörf okulunu hizmete açmıştır. Sörf dersi almak isteyen misafirlerimiz kaliteli eğitimi Sörf Okulundan alabilirler.Ulaşım

Alaçatıya çok uygun fiyatlarla servisimizle ulaşabilirsiniz. Aracınızı evde bırakın tatilin keyfini sürün.İletişim

 Tel : 0 232 716 73 09
 Gsm : 0 544 300 10 09
 Fax : 0 232 716 97 38
 

Pansiyonumuz 1980 yılında büyük babamız NAKO tarafından kurulumuştur. O günden bu güne kadar kendi aile işletmesi ile devam etmektedir.

Başınızı ellerinizin arasına aldınızı düşünüyorsunuz bu tatilimi nerede geçirsem diye. İşte tam böyle bir anda sizlere aradığınız tatil ve konforu sunacak özelliklere sahip olan Alaçatı Çark Pansiyon, kapılarını açıyor ve sizleri özlemini duyduğunuz fakat bir türlü gerçekleştiremediğiniz tatille buluşturuyor.

Dünyaca ünlü Alaçatı sörf merkezi ile arasında sadece 50 metrelik bir mesafe bulunması sörf tutkunları için bulunmaz fırsatlar yaratıyor. Alaçatının deniz gören tek pansiyonu konumundadır.

Ayrıca denize ailenizle birlikte keyifle gireceğiniz, kumun ve güneşin tadını özgürce çıkaracağınız nitelikte temiz halk plajı ile tesisin arasında sadece 100 metrelik bir uzaklık mevcut. Böylesi mükemmel bir konuma sahip olan işletme 2012 yılında odaları restore edilerek yeniden düzenlenmiştir.

Ayrıca tek kişilik, çift kişilik, üç kişilik olmak üzere farklı kapasitelerde oda seçenekleri ile misafirlerinin konaklama ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Ayrıca çocukları ile birlikte ailece tatilin tadını çıkarmak isteyenlerin rahatlıkla konaklayabilecekleri aile odası mevcuttur. Odalarımızda klima ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Tesisin siz değerli konuklarına tatiliniz boyunca doyasıya keyif ve konforu hissettiren hizmetleri bulunmaktadır.

Misafirlerimizi istek üzerine İZMİR Adnan Menderes Havaalanından alıp panziyonumuza getiriyoruz. Çeşitli kahvaltılıkların sofranızda yer aldığı enfes bir sabah kahvaltısı ile güne başlayacağınız işletme de sınırsız kablosuz internet erişimi, otopark, ayrıca leziz menülerin sizler için hazırlandığı mutfağı, gün içinde dinlenirken zevk alacağınız güzel bahçesi ile tatilinize renk katan olanaklar sunmaktadır.

Dünyaca ünlü Milli Sörfçümüz Bora KOZANOĞLU pansiyonumuz sınırları içerisinde 2013 yılı itibari ile yeni sörf okulunu hizmete açmıştır. Sörf dersi almak isteyen misafirlerimiz kaliteli eğitimi Bora KOZANOĞLU Sörf Okulundan alabilirler. Ucuz tatiller gerçekleştirmek isteyenler için uygun konaklama fırsatları sunmaktadır.

REZERVASYON İÇİN 0 544 300 10 09